Decor Net Akademi Hayatınıza Farklı Bakış Açıları Katıyor

Tüm eğitim sonunda kursiyerler yaratıcılık, gusto, tecrübe, kültür, bilgi, uygulama, sunuş teknikleri, teknik donanım ve daha birçok alanda kendilerine güvenli bir hale gelmelerini sağlamaktadır.

Olanaklar

Anadolu yakası'nın kalbi denilebilecek, her türlü imkana sahip Acıbadem muhitinin en cazibeli avm kompleksi olan Akasya AVM'nin iş kulesinde yer alan merkezimize ulaşım her türlü vasıta ile mümkündür. Buna Avrupa yakasından gelmek isteyenler için deniz yolu ve Marmaray ve Avrasya tüneli de dahildir. Ayrıca AVM'nin otoparkından da faydalanabilirsiniz.

Amacımız

İÇ MEKAN TASARIMI UYGULAMALI SERTİFİKA PROGRAMI

Program'ın Amaçları

• Günümüz artan kullanıcı taleplerine (ergonomik, psikolojik, ekonomik, kültürel) göre iç mekânları teknolojik gelişmelerle birlikte yaratıcı çözümler üreterek, mekânların hacim yüzeylerinin, aydınlatma, renk, mobilya tasarımı vb. tüm donanım ile tasarlanmasını kapsamaktadır.
• Bu programı başarıyla tamamlayan kursiyerler; mekâna ve insan ölçülerine uygun iç mekan tasarımı ortaya çıkarabilecek, iç mekandaki kullanıcının ihtiyacına yönelik olarak malzemelere ve mobilyalara karar verebilecek, iç mekan tasarımı projelerinin içeriğini tartışabilecek, bir mekan tasarımı projeleri ile ilgili görsel sunumlar hazırlayabilecektir.
• Kursiyerler, teorik bilgiler ile birlikte uygulama dersleri(şantiye dersleri, atölye dersleri ve mağaza ziyaretleri) günümüz teknoloji ve standartlarını yakından takip etmiş olurlar.
• Gerekli iç mekan tasarımı eğitimini verilerek kursiyerleri tasarım yapabilecek seviyeye getirmektir.
• Kursiyerler program sonunda "İç Mekan Tasarımcısı" ve "Dekoratör" ünvanı alırlar.

Program'ın Uygulaması ile ilgili Açıklamalar

• Program güncel uygulamalı bilgiler ile zenginleştirilip günümüz teknoloji ve standartlarına göre hazırlanmıştır.
Çözüm ortaklarımız: Knauf, Eczacıbaşı Grup (Intema-Vitra vb.), NipponPaint, Homteks, Ser Mefruşat, Siemens Akıllı Ev Sistemleri, Somfy, Bagno B&B, Model Mobilya, Atölye Mobilya, Home City

Program'ın Süresi

Toplam Süre: 15 Hafta / 120 Saat
Haftalık Süre: 8 Saat